Dragony w Krośnicach

W niedzielę 27 października skromna trzy osobowa grupa naszego klubu uczestniczyła w licznie obsadzonym (54 zawodników) XIII turnieju szachowym „O Puchar Doliny Baryczy” w Krośnicach. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund i czasem 15 minut na zawodnika. Najlepiej wśród „Smoków” spisał się Dawid Gustowski, który uzyskał 5,5 punktu i tym samym zdobył brązowy medal. Również dobry występ zanotowali pozostali dwaj nasi zawodnicy. Adam Jarczyński zdobył 4 punkty i zajął 18 pozycję, natomiast Kasia Kaczmarek uzyskała również 4 punkty i ostatecznie ukończyła zawody na 24 miejscu (7 wśród dziewcząt). Każdy uczestnik otrzymał drobny upominek. Gratulujemy naszym zawodnikom bardzo dobrego występu i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.