Dziękujemy dziś tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy

,, Dziękujemy dziś tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy”

    14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej – święto nie tylko nauczycieli i wychowawców ale wszystkich pracowników oświaty.

    W uroczystości z okazji tego święta udział wzięli zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Piotr Chlebowski, inspektor ds. oświaty Pani Sylwia Wachowiak, sołtys Smolic Pan Wiesław Skowroński, obecni oraz emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły. A akademię z życzeniami i podziękowaniami za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów  przygotowali uczniowie klas 3 i 4 pod kierunkiem wychowawczyń Pani Beaty Szyrner i Pani Judyty Robakowskiej. Nie zabrakło elementów humorystycznych, które dostarczyły wszystkich mnóstwo radości i wywołały salwy śmiechu…

Słowa pełne podziękowań i życzeń skierowali do pracowników szkoły również Pan Piotr Chlebowski, Pani Sylwia Wachowiak, Pani Dorota Krajewska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Anna Kowalczyk. Podziękowali za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Życzyli wytrwałości, cierpliwości, satysfakcji z pracy zawodowej a przede wszystkim zdrowia.