Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

    W uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 udział wzięli  Uczniowie, Nauczyciele i  Pracownicy szkoły. Po odśpiewaniu hymnu państwowego wystąpiła klasa 5, która w swoim przedstawieniu pożegnała wakacje i przywitała nowy rok szkolny. Nie zapomniano o wydarzeniach sprzed 82 lat – wydarzeniach z września 1939 roku.

    Po części artystycznej głos zabrała dyrektor szkoły Marlena Kamińska, która wyraziła swoją radość, że po długotrwałym okresie nauki zdalnej szkoła wraca do pracy w formie stacjonarnej. Złożyła również życzenia:

–  Uczniom , by nowy rok szkolny przyniósł sukcesy i radość ze zgłębiania tajników wiedzy, a nauka pozwoli odkrywać nieznany dotąd świat oraz rozwijać własne talenty i możliwości,

– Nauczycielom, by najbliższe miesiące obfitowały w sukcesy edukacyjne i wychowawcze, by każdy dzień był źródłem satysfakcji z własnej pracy, bo o ileż łatwiej i przyjemniej się pracuje, kiedy wykonywana praca sprawia nam radość

– Rodzicom –  dumy ze swoich dzieci, spełniania nadziei w nich pokładanych oraz konstruktywnej współpracy z nauczycielami i z dyrektorem szkoły.

Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się do klas, by tam spotkać się ze swoimi wychowawcami.