Piątkowy turniej

UKS DRAGON SMOLICE
W piątkowe popołudnie, 29 listopada zawodnicy „Dragona” uczestniczyli w turnieju miesiąca listopada klubu KTS Kalisz. W grupie młodszej, w której rywalizowało, aż 38 zawodników, najlepiej zaprezentował się Adam Jarczyński (5,5/ 7pkt), który zajął bardzo wysokie trzecie miejsc. Również dobrą 7 pozycję zanotował Marcel Plewa (4,5,/7pkt). 13 lokatę zdobyła Katarzyna Kaczmarek (4/7 pkt). Na 21 miejscu uplasował się Michał Płoszajczak (3/7 pkt). Najmłodsza nasza zawodniczka Julia Gustowska została sklasyfikowana na 32 pozycji (2,5/ 7pkt).
Natomiast w grupie starszej, gdzie rywalizacja stoi na bardzo wysokim poziomie, barw naszego klubu bronili Dawid Gustowski (3/7pkt), który zakończył rozgrywki na 17 miejscu i Wiktoria Łukowiak (2,5/7pkt), która ostatecznie zajęła 22 lokatę. W grupie open startowało 30 zawodników.