Karnawałowy czas…

W środę 29 stycznia uczniowie klas I – IV bawili się na zabawie karnawałowej w sali OSP. Zabawa ta była prowadzona przez Teatr Forma z Białegostoku. Dzieci uczestniczyły w trzygodzinnej dyskotece. Prócz wspaniałej muzyki, uczniowie mogli korzystać z malowania twarzy i tatuaży. Na radosnych buźkach naszych pociech pojawiły się tygryski, słoneczka, kotki, serduszka oraz różowe okulary.

Dzieci uczestniczyły w konkursach integracyjnych i indywidualnych, którym towarzyszyły wielkie emocje. Zwycięzcy konkursów zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz nagrodami w postaci słodyczy lub malowanek. Każdy uczestnik otrzymał zwierzątko skręcone z balona, które mógł zabrać ze sobą do domu. Zabawę prowadził profesjonalny muzyk , który dbał o to, by dzieci doskonale się bawiły, pomagał mu w tym Clown i Biedronka.

Uczniowie szkoły wystąpili w strojach karnawałowych. Pomysły na przebranie były przeróżne. Nie zabrakło kowboi, krasnali, strażaków, księżniczek, kotków, muchomorków i jeszcze wielu innych postaci. Czas upłyną miło i bardzo szybko. To była wspaniała i niezapomniana zabawa.