Wakacyjne remontowanie …

Czas wakacji nie dla wszystkich oznacza relaks i błogie nicnierobienie… Kiedy uczniowie i nauczyciele odpoczywają, w szkole rozpoczyna się czas remontów. W naszej placówce na tegoroczne wakacje zaplanowaliśmy odnowienie korytarzy, klatek schodowych oraz łącznika pomiędzy nimi. Wielkie przedsięwzięcie rozpoczęło się 23 lipca br. W ciągu tygodnia prac wymalowano ściany, lamperię, schody, poręcze, drzwi … Wchodząc do szkoły, momentalnie zauważyć można zmiany. Starą, brudną „zieleń” zastąpił słoneczny, wesoły kolor żółty. Zrobiło się cieplej, przyjemniej i weselej…

Prace remontowe przeprowadził p. Andrzej Wielebiński ze swoją, w większości „rodzinną” ekipą. Koszt wykonanej usługi to 8.800 zł. Łącznie cały remont kosztował 12.173,78 zł. Środki dzięki oszczędnościom zostały zabezpieczone w budżecie szkoły.

Na „nowej” ścianie po zakończonym remoncie zamontowana została, ufundowana przez Radę Rodziców, gablota na puchary. Teraz każdy odwiedzający naszą szkołę może podziwiać osiągnięcia smolickich uczniów. A trzeba dumnie przyznać, że jest czym się pochwalić… Miejsca w gablocie nie wystarczyło na wszystkie puchary – takich oto mamy wspaniałych uczniów. A czekamy na kolejne trofea.