Wiktoria wyróżniona na V Powiatowym Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej

19 maja w kinie Przedwiośnie w Krotoszynie odbył się V Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej dla uczniów szkół podstawowych. Nie zabrakło tam również solistów ze Szkoły Podstawowej w Smolicach. W kategorii klas I-III naszą placówkę reprezentowała Wiktoria Łukowiak w angielskiej piosence „Endless summer” z repertuaru Oceany, natomiast w kategorii IV-VI wystąpiła Julia Jarus z niemiecką piosenką „ Bronze, Silber und Gold” wybitnego niemieckiego piosenkarza Wolfganga Petry.

W konkursie wzięło udział 25 solistów ze szkół podstawowych z całego powiatu krotoszyńskiego. Poziom wykonywanych piosenek oraz sam ich wybór był naprawdę zaskakujący, nie tylko dla widowni, ale i dla jury. Po zaciętej walce wyłoniono pierwsze trzy miejsca oraz wyróżnienia. Wiktoria Łukowiak odniosła kolejny sukces – zajęła trzecie miejsce w swoje kategorii, za co otrzymała nagrody rzeczowe oraz zaproszenie na warsztaty wokalne w Krotoszynie.

Niespodzianką dla wszystkich zgromadzonych gości był występ Oliwii Wieczorek, zwyciężczyni programu „Mali Giganci”. Młoda wokalistka zaśpiewała kilka piosenek, wzbudzając zachwyt wszystkich widzów.

Bu naszym dziewczynkom serdecznie dziękujemy za reprezentowanie szkoły, a Wiktorii gratulujemy sukcesu!