Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

    Tegoroczna inauguracja roku szkolnego 2020/2021 była inna niż zazwyczaj…

   Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią korona wirusa nareszcie powróciliśmy do szkoły. Jednak tegoroczny 1 września był inny… zabrakło uroczystej akademii, spotkania się całej społeczności szkolnej i wspólnego świętowania rozpoczęcia roku szkolnego… Najważniejsze jednak, że powróciliśmy. I Wszyscy – Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy – będziemy się starali robić wszystko, by formę edukacji stacjonarnej utrzymać jak najdłużej.

   Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęliśmy liczbą 114 uczniów w 7 oddziałach szkolnych. Rok przedszkolny rozpoczęliśmy liczbą 39 dzieci w 2 oddziałach przedszkolnych. Grono Pedagogiczne liczy 22 nauczycieli, z tego połowa to nauczyciele dyplomowani. Funkcje wychowawców pełnią w tym roku:

Pani Małgorzata Grzywaczewska – Wychowawca grupy młodszej

Pani Violetta Pilujska – Wychowawca grupy 0

Pani Edyta Szymczak – Wychowawca klasy 1

Pani Beata Szyrner – Wychowawca klasy 2

Pani Marieta Kulus – Wychowawca klasy 3

Pani Krystyna Frala – Wychowawca klasy 4

Pani Beata Łopaczyk – Wychowawca klasy 6

Pani Inocenta Izdebska – Wychowawca klasy 7

Pani Małgorzata Bieganek-Szczurek – Wychowawca klasy 8

 

   Uczniom i Przedszkolakom życzymy, by rok 2020/2021 upłynął spokojnie, bezpiecznie i przede wszystkim w dobrym zdrowiu…

    Nauczycielom i pracownikom szkoły… poza zdrowiem… życzymy spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości, cierpliwości i dużo wyrozumiałości…

     Wszyscy  przestrzegajmy obowiązujących w szkole zasad i procedur bezpieczeństwa, pamiętajmy o dezynfekcji rąk i  utrzymaniu dystansu społecznego  dla dobra i zdrowia Nas Wszystkich !