Turniej o puchar Tymbarku

29 kwietnia w Kobylinie na boisku „Orlik 2012” odbyły się eliminacje do turnieju o puchar Tymbarku. W zawodach udział wzięły trzy zespoły z gminy Kobylin. Drużyny ze Smolic, Kuklinowa i Kobylina rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Jakub Turek, Filip Sroczan, Grzegorz Ławniczak, Kacper Morawski, Natalia Kapała i Klaudia Sawarzyńska. Zdecydowanie całą imprezę wygrała ekipa z Kobylina, która pokonała zarówno Kuklinów, jak i Smolice w bardzo przekonywujący sposób odpowiednio 10:0 i 11:0, a prym w zwycięskiej drużynie wiedli dwaj uczniowie z pierwszej klasy, którzy bardzo dobrze jak na swój wiek radzili sobie z piłką. W meczu o drugą lokatę tryumfowała drużyna z Kuklinowa, która pokonała Smolice 7:4.

Podsumowując występ zespołu ze Smolic nie można być zadowolonym, jednak nie wynik najbardziej martwi, tylko brak chęci wśród większości chłopców uczących się w szkole podstawowej w Smolicach do spędzania wolnego czasu na aktywności ruchowej. Przypominam i zapraszam wszystkich chętnych na zajęcia sportowe w poniedziałki i środy od godziny 14.20 i w piątki od godziny 13.30.