MISTRZOSTWA GMINY KOBYLIN W TENISA STOŁOWEGO

30 kwietnia 2015 roku w Kobylinie na sali „Pilawa” odbyły się mistrzostwa gminy w tenisie stołowym. Szkołę Podstawową w Smolicach reprezentowało 9 uczniów, z czego aż 7 z klasy czwartej. Najlepiej spisali się Wiktoria Przewoźna, która w swojej kategorii zajęła trzecie miejsce. Również na najniższym stopniu podium stanęła Julia Nabzdyk. Natomiast czwarte miejsca zajęli Jakub Płóciennik i Zuzanna Płaczek. Należy wspomnieć, że nasi uczniowie zazwyczaj okazywali się słabsi w pojedynku z zawodnikami, którzy na co dzień kilka razy w tygodniu uczęszczają na regularne zajęcia z tenisa stołowego w klubie LZS Spółdzielca Kobylin. Dlatego, jeżeli któryś z uczniów chciałby podnosić swoje umiejętności w tej dyscyplinie trenerzy klubu z Kobylina bardzo chętnie zapraszają na ich zajęcia. Mimo tego większość uczniów ze Smolic spisała się bardzo dobrze i przy odrobinie szczęścia i większej koncentracji niektórzy z nich mogli zająć jeszcze lepsze lokaty. Przykładem może tu być występ Zuzi Płaczek, która w swoim pierwszym pojedynku i bardzo dobrej grze zwyciężyła z Anitą Łęcką 3:2, jednak w walce o podium uległa tej samej zawodniczce 3:0.