FERIE NA LODOWISKU W ŚREMIE

łyżwy 127 stycznia prawie 30-osobowa grupa uczniów ze Smolic i nie tylko udała się po raz drugi w tym roku szkolnym na lodowisko, lecz tym razem do Śremu. Z informacji w Internecie wynikało, że jest ono trochę lepsze i większe niż lodowisko w Gostyniu. Jak się później okazało, wielkość lodowiska była taka sama, a jakość nawet gorsza.

     Mimo to uczniowie w pełni wykorzystali możliwości, jakie daje lodowisko i udoskonalili swoje umiejętności łyżwiarskie. Niektórzy uczestnicy wyjazdu zaprezentowali dość wysoki poziom jazdy na łyżwach. Oczywiście nie obyło się bez upadków, co jest nieodzownym elementem tej dyscypliny sportu, zwłaszcza u osób początkujących. Jednak te kolizje okazały się niegroźne i wszyscy cało i zdrowo wrócili do domów.

         Podsumowując, większość uczestników z wyjazdu była bardzo zadowolona, a dla niektórych była to okazja do aktywnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu, jak również możliwość oderwania się od komputera. Jeżeli uczniowie wyrażą chęć, to może uda nam się jeszcze raz w tym roku szkolnym pojechać na lodowisko. Czas i miejsce są do ustalenia.