Dzień Dziecka w klasie 3

    W tym roku uczniowie klasy III Dzień Dziecka spędzili inaczej niż pozostali uczniowie naszej szkoły.

   Tego dnia trzecioklasiści stawili się w szkole o godzinie 9.00. Tam czekała na nas niespodzianka, list od Pani Dyrektor z życzeniami z okazji Dnia Dziecka. Z wielką przyjemnością odczytaliśmy ten list i podziękowaliśmy telefonicznie za życzenia. Kacper przyniósł dla wszystkich ciasto, a Kuba całą torbę cukierków, ponieważ obchodzili urodziny. Głośno odśpiewaliśmy ,,Sto lat”, złożyliśmy chłopcom życzenia i  chwilę późnej  z listą zakupów w ręku wszyscy wspólnie wybraliśmy się na zakupy do pobliskiego sklepu. Kupiliśmy produkty potrzebne do upieczenia pizzy, ale mieliśmy też pieniądze od naszych kochanych mam na lody i słodkości.

   Po powrocie ze sklepu każdy miał jakiś obowiązek i swój udział w przygotowaniu pizzy. Kiedy ciasto czekało by wyrosnąć, my mieliśmy czas na wspólną zabawę, gry planszowe, rozgrywki i rozmowy.

   Pizza udała nam się znakomicie, wszystkim bez wyjątku smakowała. Czas upłynął bardzo szybko i trudno było się rozstać.

    Myślę, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich trzecioklasistów i w mojej również. Dziękuję Mamom uczniów mojej klasy za możliwość zorganizowania dzieciom Dnia Dziecka innego niż dotychczas.

Wychowawczyni kl.3