MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

      W miesiącu październiku w piątki po godzinach lekcyjnych od godziny 13.30 do godziny 15.00 na sali gimnastycznej w Smolicach rozgrywane były mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. Do turnieju zgłosiło się 17 uczniów. Rozgrywki toczyły się systemem rosyjskim do dwóch przegranych meczy, a każdy mecz zawodnicy grali do dwóch wygranych setów.  W sumie rozegranych zostało 45 spotkań, a wiele z nich stało na wysokim poziomie i były bardzo zacięte i emocjonujące.

   Ostatecznie po rozegraniu wszystkich spotkań zwycięzcą całego turnieju została Aleksandra Szwarczyńska, która obroniła tytuł najlepszej tenisistki sprzed roku. Drugą lokatę zajęła Natalia Majsnerowska, która w meczu finałowym nie zdołała pokonać Oli, chociaż z przebiegu całego turnieju to Natalia była faworytem do złotego medalu. Jednak większa determinacja i chęć zwycięstwa przesądziła o tym, że to Ola ponownie została mistrzynią szkoły w tenisie stołowym. Trzecią lokatę zajął Jakub Płóciennik.

   Wszystkim zawodnikom gratulujemy startu w zawodach i liczymy na podobne emocje, w turnieju badmintona, który zaczynamy już od listopada w każdy piątek od 13.30 do 15.00

   Poniżej klasyfikacja całej imprezy.

 1. OLA SZWARCZYŃSKA
 2. NATALIA  MAJSNEROWSKA
 3. JAKUB PŁÓCIENNIK
 4. JULIA NABZDYK
 5. ZUZANNA PŁACZEK
 6. JULIA KORDASIEWICZ
 7. ŁUKOWIAK  WIKTORIA
 8. NATALIA  WRZESZCZ
 9. MICHAŁ  KNUŁA
 10.  ANTONI  CZEBATURA
 11.  ALEKSANDER  CZEBATURA
 12.  WANESSA  ROSZEK
 13.  PUŚLECKA  JULIA
 14.  NATALIA  JARUS
 15.  KLAUDIA  SKUPIN
 16.  MICHAŁ  PRZEWOŹNY
 17.  DOMINIK  BETCHER