Druga klasa w leśniczówce

W dniu 25. 06. 2014 dzięki uprzejmości leśniczego pana Błaszyka klasa druga mogła miło i przyjemnie spędzić czas w leśniczówce. Pogoda od rana nie zachęcała do wyjścia ale podjęliśmy ryzyko i jak się okazało było warto, bo pogoda dopisała! Oczywiście na pieszo dotarliśmy na miejsce gdzie rozgościliśmy się i rozpoczęliśmy wspólne zabawy.

Nasze kochane mamy czyli pani Nowacka, pani Ratajczak i pani Sprutta zadbały o to byśmy po wysiłku mogli zjeść coś smacznego. Przygotowały dla nas kiełbaski z grilla oraz ciasteczka i cukiereczki. Nie obyło się bez tradycyjnego meczu w „dwa ognie” w którym uczestniczyły tez pani Beata Szyrner i pani Janina Nowacka a pozostałe mamy dzielnie nam dopingowały.

Pan leśniczy mimo ogromu obowiązków znalazł dla nas czas aby przeprowadzić z nami pogadankę a my za to zaśpiewaliśmy wakacyjną piosenkę, która bardzo podobała się panu Błaszykowi. Czas pobytu szybko minął i z żalem trzeba było opuścić leśniczówkę. Umówiliśmy się z panem leśniczym, że odwiedzimy go jesienią i wtedy znów porozmawiamy o przyrodzie.