Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest miesiącem pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo właśnie w te dni przypada święto naszych kochanych babć i dziadków.

W naszym przedszkolu zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 23 stycznia 2014r. w grupie I pod kierownictwem pani Violetty Pilujskiej odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie pani dyrektor Marlena Kamińska przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, złożyła również życzenia w imieniu personelu placówki oraz dzieci. Następnie najmłodsi wręczyły gościom własnoręcznie wykonane upominki i laurki. Przedszkolaki przedstawiły program artystyczny przygotowany na tę uroczystość. Tańce, piosenki i wiersze mówiły o ogromnej miłości i wdzięczności dla dziadków i babć. Na zakończenie dzieci wystąpiły w przedstawieniu pt. ”Zimowa przygoda Czerwonego Kapturka”.

Program artystyczny, który zaprezentowały dzieci zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko wspaniale się rozwijają i „rosną”, ale również posiadają zdolności muzyczne , aktorskie i taneczne.

Nasze kochane mamy zadbały o słodki poczęstunek dla babć i dziadków oraz małych artystów.