Kocham Cię, Mamo!

Mimo padającego ulewnego deszczu wszystkie zgromadzone 27 maja br. osoby w sali OSP w Smolicach miały uśmiechy na twarzach. Były to wyjątkowe osoby – kochane mamy naszych przedszkolaków. Tego dnia odbyła się bowiem uroczystość z okazji Dnia Mamy. Piękną akademię z tej wyjątkowej okazji przygotowały dzieci z obu grup przedszkolnych pod kierunkiem pań: Małgorzaty Grzywaczewska oraz Violetty Pilujskiej.

W swoim programie artystycznym przedszkolaki złożyły wszystkim mamom życzenia, wręczyły upominki, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Grupa starszaków przygotowała inscenizację pt. „Śnieżka”, opartą na znanej wszystkim bajce braci Grimm. Wszyscy z zachwytem przyglądali się zarówno królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkom, jak i złej macosze.

Dzieci swobodnie prezentowały umiejętności artystyczno – wokalne, za co nagrodzone zostały wielkimi brawami. Mamy były zachwycone występami swoich dzieci. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Cała uroczystość przebiegała w ciepłej i miłej atmosferze.