Bomb(k)owe spotkanie

We wtorek, 9 grudnia, grupę prowadzoną przez panią Małgorzatę Grzywaczewską odwiedziła pani Anna Woźniak. Maluszki przygotowują się teraz do świąt Bożego Narodzenia i to właśnie z tematyką świąteczną związane były odwiedziny wyjątkowego gościa.

Pani Anna pokazała dzieciom przepiękne bombki, ręcznie malowane. Przedszkolaki podziwiały bombki w kształcie baletnicy, gwiazdora, choinki, bałwanka, pajaca i wiele innych. A wszystkie kolorowe, precyzyjnie wykonane i pomalowane… Pani Anna opowiedziała maluchom, jak wygląda proces powstawania oraz malowania bombek. Później poprowadziła warsztaty praktyczne, zapraszając dzieci do wspólnej zabawy przy malowaniu ozdób choinkowych.

Nasi mali podopieczni z radością i wielkim zaangażowaniem ozdabiali bombki, posypując je brokatem. W grupie maluszków pojawiły się piękne, iskrzące się bombki, a każda była opatrzona imieniem przedszkolaka. Dzięki pani Annie każdy maluszek będzie miał na choince w swoim domu własnoręcznie wykonaną bombkę.

To niecodzienne spotkanie było dla dzieci niezwykłym doświadczeniem. Uczestniczyły w zajęciach z wielkim entuzjazmem. Radości nie było końca. Pani Annie Woźniak za poświęcony naszym przedszkolakom czas, za piękną prezentację bombek oraz za przeprowadzone warsztaty serdecznie dziękują… dzieci z grupy II wraz z paniami Małgorzatą i Jadzią.