Święto Edukacji Narodowej 2018

Dziś obchodzimy wyjątkowe święto. Wyjątkowe i na dodatek gorąco oczekiwane. – tymi słowami rozpoczęto uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Święto Edukacji Narodowej to tradycyjnie wyjątkowy dzień w polskiej oświacie. Z tej okazji uczniowie klas V-VIII nie zapomnieli o swych nauczycielach i pracownikach szkoły, którzy dobrym dowcipem, grą aktorską i piosenką dostarczyli podczas uroczystości wielu wrażeń, a przede wszystkim śmiechu. Swoją obecnością zaszczycili: burmistrz miast Kobylina – pan Tomasz Lesiński, radni – pan Józef Ratajczak  oraz pan Piotr Chlebowski jak również zawsze uśmiechnięci emeryci.  Składając życzenia, uczniowie i ich rodzice wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom  i pracownikom szkoły za ich trud i poświęcenie.

Niech to święto dostarcza Nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły radości i poczucia sukcesu, który jakże często jest udziałem uczniów,  bo – jak spuentowała pani dyrektor Marlena Kamińska –  Sukces ucznia to sukces nauczyciela, a sukces nauczyciela, to sukces szkoły.

Życzymy więc  wielu sukcesów!