WSZYSTKO DLA NASZYCH MAM

Wśród wielu dni w roku jest jeden szczególny, w którym,  bez względu na wiek, wiele ciepłych słów i dobrych, serdecznych, pełnych miłości myśli kierujemy w stronę naszych mam. To oczywiście Dzień Matki. Pamiętali o nim uczniowie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej, którzy wraz z wychowawczyniami paniami: Beatą Szyrner, Edytą Szymczak i Elżbietą Maniarską,  przygotowali na tę okazję wyjątkowy program – o mamach i dla mam. Każde z dzieci stało się małym aktorem, artystą, bo jak tu nie powiedzieć lub nie  zaśpiewać coś pięknego swoim najukochańszym mamom? Występom towarzyszyła trema i napięcie, bo każdy chciał zaprezentować się jak najlepiej… Ale chyba dla każdej mamy występ jej dziecka był … najpiękniejszy na świecie. Stąd też wszystkie recytacje i zaśpiewane piosenki zostały nagrodzone gromkimi brawami, a w niejednym oku zaszkliła się łezka wzruszenia.

W tym świątecznym dniu nie mogło się zabraknąć upominków. Dla każdej z mam dzieci przygotowały kwiaty. Były to jednak szczególne kwiaty, których … nie potrzeba podlewać. Można rzec, że będą zawsze żywe, bo w ich środku znalazły się zdjęcia dzieci i ich mam…

Po artystycznych przeżyciach przyszedł czas na małe co nieco. Nie zabrakło więc pysznych ciast, które tradycyjnie upiekły i podały na stoły nasze niezastąpione mamy.

Uroczystość z okazji Dnia Mamy była doskonałą okazją dla dzieci do zaprezentowania swoich talentów, zaś dla mam miłą odskocznią od codziennych obowiązków.