Rozpoczęcie roku szkolnego 2016 / 2017

    rozpoczecie_roku_2015_16Rok szkolny rozpoczęliśmy z liczbą 74 uczniów w 5 oddziałach szkolnych. Nie została utworzona klasa 1. Jednak z uwagi na dużą liczbę dzieci w wieku przedszkolnym do budynku szkoły przeniesiony został oddział „0”. Gorąco powitaliśmy więc w murach szkoły 23 dzieci w wieku 5 i 6 lat. Opiekę nad oddziałem „0” sprawuje p. Marieta Kulus.

   Rok przedszkolny rozpoczęliśmy  z liczbą  63 dzieci w 3 oddziałach przedszkolnych. Oddział „0” jest w szkole, oddziały „1” i „2” w budynku przedszkola. W oddziale „1” pod opieką p. Violetty Pilujskiej wspieranej przez p. Dagmarę Motławską przebywa 23 dzieci w wieku 4 i 5 lat. Oddział „2” to 17 dzieci w wieku 3 i 4 lat. Wychowawcą w tym oddziale jest p. Małgorzata Grzywaczewska.

   Wszystkim dzieciom szkolnym i przedszkolnym życzymy aby właśnie rozpoczynający się rok był  pełen wrażeń, ciekawych przygód, zdobytych umiejętności, rozwijanych talentów i poszerzonej wiedzy. Nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości, cierpliwości i dużo wyrozumiałości.