Liga Juniorów – kolejny sukces!

UKS DRAGON SMOLICE kończy rozgrywki IV wielkopolskiej ligi szachowej na wysokim 5 miejscu!
Bardzo dobrze w rozgrywkach IV ligi wielkopolskiej, które odbyły się w Ostrowie Wlkp. zadebiutowała drużyna UKS DRAGON Smolice, która w składzie: Czebatura Antoni, Gustowski Dawid, Łukowiak Wiktoria, Kaczmarek Katarzyna, Kordasiewicz Julia, Nabzdyk Bartosz, Olejniczak Filip, Puślecki Michał, Wasielewski Mateusz i Żaruk Jerzy, ostatecznie zajęła 5 miejsce na 20 zespołów. 5 lokata naszych zawodników jest dużym sukcesem zważywszy na to, że byliśmy rozstawieni wg rankingu dopiero z 17 numerem startowym. Dodatkowo Julia Kordasiewicz (8 zwycięstw na 9 partii) i Wiktoria Łukowiak (7 zwycięstw na 9 partii) zdobyły brązowe medale na swoich szachownicach. Ponadto trzech zawodników podniosło swoje kategorie szachowe. Najwyższy progres zaliczyła Julia Kordasiewicz, która zdobyła III kategorię, natomiast Antoni Czebatura i Filip Olejniczak zdobyli IV kategorię. Wszystkim zawodnikom gratuluję bardzo dobrego występu i życzę dalszych sukcesów na kolejnych turniejach.