Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej o tematyce przyrodniczej

konkurs piosneki25 maja w Szkole Podstawowej w Zdunach odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej o tematyce przyrodniczej. Był przeznaczony dla uczniów klas I-III. Uczestniczyli w nim również nasi reprezentanci. Róża Szyrner i Klaudia Szymańska z klasy I wystąpiły z piosenką ” Ziemia to wyspa zielona „, Oliwia Gierlik i Alicja Łączka z klasy II zaprezentowały piosenkę „Każdy kwiat to mały świat”, natomiast Marika Nowacka, Aleksandra Przybylska, Katarzyna Ratajczak i Paulina Snela z klasy III zaśpiewały „Bardzo zieloną piosenkę”.

Wszyscy uczestnicy konkursu pokazali wysoki poziom artystyczny i popisywali się pięknymi wykonaniami. Nasze dziewczynki również bardzo efektownie prezentowały się i wyróżniały swymi strojami i rekwizytami. Rywalizacja przebiegała w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, a po zakończeniu występów, gdy komisja ustalała wyniki, wszyscy występujący zostali zaproszeni na poczęstunek – herbatkę i drożdżówkę.

Rozstrzygnięcie zmagań wokalnych było dla naszych uczennic bardzo pomyślne. Róża i Klaudia zajęły II miejsce, Oliwia i Ala również wywalczyły II nagrodę, a Paulina, Ola , Kasia i Marika wyśpiewały III lokatę. Otrzymały dyplomy oraz upominki, którymi były książki, kolorowe długopisy i notesy.

Wszystkim należą się wielkie brawa. Gratulujemy udanego udziału w konkursie i osiągnięcia bardzo dobrych wyników. Podziwiamy za odwagę i zapał w przygotowaniach do występów.